Puly Caff Plus 900 g

41000210
Neohodnoceno

Práškový čistič kávovarů Puly Caff zajistí dokonalé odstranění zbytkových kávových a olejnatých usazenin ze všech částí kávovaru. Nezanechává žádné trvalé stopy na materiálu ani neobsahuje látky potenciálně škodlivé pro kávovary nebo uživatele.

 


  • (>5 ks) Skladem
289 Kč
Kategorie: Příslušenství
Typ příslušenství (?): Čistící prostředky
 

Popis:

Práškový čistič kávovarů Puly Caff zajistí dokonalé odstranění zbytkových kávových a olejnatých usazenin ze všech částí kávovaru. Pravidelné užívání Puly Caff zajišťuje úplné odstranění nečistot a zabraňuje vzniku spálené nebo žluklé chuti připravované kávy. Puly Caff nezanechává žádné trvalé stopy na materiálu ani neobsahuje látky potenciálně škodlivé pro kávovary nebo uživatele. Výrobek obdržel certifikát zdravotní nezávadnosti NSF International P152.

Rozměry dózy (šířka x výška x hloubka): 80 x 230 x 80 mm

Objem: 900 gramů

 

 

 Video:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Značka Puly Caff Plus představuje dlouhodobou jedničku na trhu v oblasti kávovarové čistící chemie. Produkty Puly se pyšní nadstandardní certifikací NSF o zdravotní nezávadnosti, při správném používání tak kromě perfektního čištění nabízejí i jistotu bezpečnosti. Jedná se o italskou firmu, jejíž produkty jsou vyráběny a baleny exkluzivně v Itálii.