Lelit Fred PL043MMI

20000206
Neohodnoceno

Fred PL043MMI je mlýnek kávových zrn vybavený kónickými mlecími listy z prvotřídní nerezové oceli. Nerezová je taktéž jeho konstrukce, což zaručuje vysokou odolnost a dlouhodobou životnost i při každodenním používání. Speciální otočný mechanismus umožňuje mletí s mikrometrickou přesností.

 


  • 5 750 Kč / 1 ks
  • (1 ks) Skladem
5 750 Kč
Kategorie: Mlýnky
Záruka: 2 roky
 

Popis:

Mlýnek Fred PL043MMI od italské firmy Lelit byl navržen ve jménu snoubení kompaktního a designu s profesionálním výkonem v oblasti mletí kávových zrn. Obrovskou výhodu zde představuje především možnost neobyčejně precizního, dle výrobce až mikrometrického nastavení hrubosti mletí pomocí jednoduchého otočného mechanismu, přičemž dokonalý výsledek zajišťují kónické mlecí listy zhotovené z prvotřídní tvrzené oceli. Za výdrž přístroje pak ručí především nerezová konstrukce v kombinaci s vysoce odolným typem plastu použitým k výrobě nádobky o kapacitě 250 gramů.

 

 

 Specifikace mlýnku:

 

Rozměry v mm (šiřka/výška/hloubka)

120 x 305 x 180

Váha

2,8 kg

Materiál

nerezová ocel / plast

Napětí

250 V / 50Hz

Příkon

150 W

Mlecí listy

konické 

 

 

Průměr mlecích listů

38 mm

Materiál mlecích listů

tvrzená ocel

Nastavení hrubosti mletí

mikrometrické

Kapacita zásobníku zrnkové kávy

250g

Počítadlo

ne

Automatické dávkování

ne

 

 

Videa:

 

 

 

Ke stažení:

      Uživatelský Manuál Lelit Fred PL0443MMI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Lelit je italská značka specializovaná primárně na design, výrobu a prodej kávovarů, žehlících systémů a kávového příslušenství. Původně malá rodinná firma založená roku 1986 dnes čítá přes 230 zaměstnanců, z nichž 80% tvoří ženy. Centrála firmy se nachází v italském městečku Castegnato v provincii Brescia, přičemž výroba i montáž všech produktů Lelit probíhá rovněž exkluzivně v Itálii. Řízení firmy klade velký důraz na udržitelnost a eco-friendly přístup, což se mimo jiné odráží také v poctivé konstrukci a dlouhé životnosti všech prodávaných výrobků. Pokud jde o oblast kávovarové techniky, Lelit nabízí vysoce kvalitní „pákovky“ zhotovené z prvotřídní nerezové oceli, které okouzlí především mechanicky i vizuálně jednoduchým designem s cílem maximalizace praktičnosti a spolehlivosti výrobku.

 

Pákové kávovary Lelit                              Mlýnky Lelit                              Příslušenství Lelit