Bialetti Perfetto Moka Classico 250 g

51002124
Neohodnoceno

Chuťově vyvážená středně pražená káva. Přítomnost odrůdy Colombia Excelso kávě propůjčuje vůni květin a sušeného ovoce.

 


  • (>5 ks) Skladem
155 Kč
Kategorie: Káva a šálky
Káva (?): Káva Bialetti
 

Popis:

Perfetto Moka Classico je chuťově vyvážená středně pražená káva. Přítomnost excelentní odrůdy Colombia Excelso kávě propůjčuje vůni květin a sušeného ovoce. Káva je zejména vhodná pro přípravu v tradičních moka konvičkách a ve specializovaném modelu Bialetti Brikka. Jedná se o směs v poměru 50% Arabica - 50% Robusta.

 

 

Vlastnosti:

Poměr kávy: 50% Arabica – 50% Robusta

Úroveň opražení: 7 (medium)

Váha: 250 gramů

Rozměry balení: 6 x 6 x 24 cm

 

 

Videa:

 

 Videa:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Bialetti je italská firma známá především jako výrobce moka konviček, vyrábí však též nádobí a další kuchyňské příslušenství. Zakladatelem značky byl zkušený kovodělník Alfons Bialetti, jenž vedle svého profesionálního zaměření na práci s hliníkem objevil také vášeň pro design. To vedlo k vynálezu zcela nového způsobu přípravy kávy: konvičky Moka Express. Bialetti s tímto objevem rozšířil svoji dílnu o designérské studio, přičemž roku 1933 se dílna rovněž stala oficiálním sídlem nově registrované značky Bialetti. Ačkoli Alfonsův revoluční vynález zažíval úspěch již od samého začátku, jeho popularita značně vzrostla během šedesátých let s příchodem animované televizní reklamy o mužíkovi s knírem – dnes již neodmyslitelné součásti značky ve formě oficiálního maskota.  

 

 

Moka konvičky Bialetti             Káva a šálky Bialetti             Příslušenství a náhradní díly Bialetti             Napěňovače Bialetti