Melitta Monte d'Ore Café Creme Decaf 1kg

Značka: Melitta

Melitta Melitta Monte d'Ore Café Créme Decaf je směs výběrových mírně pražených kávových zrn; jedná se o bezkofeinovou kávu.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 53000120
549 Kč 490,18 Kč bez DPH 549 Kč / 1 ks
Melitta Monte d'Ore Café Creme Decaf 1kg
Značka: Melitta

Popis:

Melitta Melitta Monte d'Ore Café Créme Decaf je směs výběrových mírně pražených kávových zrn s ovocnými podtóny a jemnou vyváženou chutí. Jedná se o bezkofeinovou kávu, ze které byl kofein extrahován procesem opatrné filtrace bez narušení chuťové struktury kávy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva a šálky
Hmotnost: 1 kg
? Káva: Káva a instantní směsí Melitta

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Úspěch s kávou vyžaduje vášeň.

Již od roku 1908 nás naše vášeň žene hledat dokonalé řešení pro úspěch našich partnerů. Neustále hledáme možnosti, jak naše produkty dále vylepšovat. Bez ohledu na to, zda jde o dokonalé pražení, nejinovativnější spařovací jednotku nebo servis. Vždy chceme přicházet s lepším řešením. To je Melitta Professional.

Melitta Professional
Melitta Professional

Kávovary do kanceláří

Káva dokáže víc než "jen" chutnat. Ať už na pracovních schůzkách nebo při poradách - s lahodnou horkou kávou nastanou kreativní chvíle. Dopřejte svým zaměstnancům a obchodním partnerům skvělou kávu díky našim řešením přesně na míru vašim požadavkům.

Pro restaurace & hotely

Hotel, restaurace, bar, kavárna nebo penzion. Máme řešení pro všechny případy. Naše produkty jsou elegantní, rychlé a zvládnou připravit obrovské množství kávy. A to v nekompromisně lahodné kvalitě.

Melitta Professional
Melitta Professional

Pro kavárny, pekařství & další obchody

V pekařství, v kiosku nebo na čerpací stanici - "káva s sebou" je důležitou součástí kvality života. Má téměř kultovní status - musí být rychlá, ale zároveň nabízet něco speciálního, co si lidé mohou dopřát i ve spěchu všedního dne. Dopřejte svým zákazníkům díky dobré kávě pocit výjimečné chvíle.

Vyberte si ten pravý kávovar

Prohlédněte si naši kompletní nabídku a vyberte si kávovar, který splní všechny Vaše požadavky a potřeby.


Kompletní nabídka

 

Melitta Professional
 

Kávovary zaměřené na požitek z lahodné kávy

 
 

Kávovary Melitta Professional

Spojují v sobě odbornost, vášeň a lásku ke kávě, která trvá více než sto let. Můžete to cítit. Můžete to ochutnat. A je to vidět na skvělém a nekompromisním zpracování všech produktů.

Melitta Professional
Melitta Professional

Opravdoví profesionálové

Jasné, kompaktní tvary, vysoce kvalitní hliníkové kryty. Kávovary Melitta se osvědčují jako opravdoví profesionálové. Zatímco se budete starat o své hosty, zajistí přípravu dokonalé kávy stisknutím tlačítka.

Všechny druhy nápojů

Mléčné systémy našich kávovarů dokáží připravit širokou škálu mléčné pěny. Dopřejte svým hostům kakaové nápoje, mléčné koktejly, kávové speciality, ochucené kávy nebo třeba horký čaj.

Melitta Professional
 

Nejvyšší úroveň kávovarů pro maximální požitek

 
Melitta Professional

Melitta® Cafina® CT8

Skvělá volba pro nepřetržitý provoz. Špičkové variace kávy, mléka a kakaa - to vše připravíte pomocí několika kliknutí na extra velkém dotykovém displeji. Jednoduchá obsluha nabízí i možnost přepnutí kávovaru do samoobslužného režimu, takže si lahodný nápoj dokáží bez problémů připravit i hosté.

 

Vysoký výkon kávovaru dovolí přichystat denně až 350 nápojů, což zaručuje rychlou a efektivní přípravu objednávek i v těch nejvytíženějších časech. Váš drahocenný čas navíc šetří plně automatické čištění kávovaru.

Melitta Professional
 
 
Melitta Professional

Melitta® Cafina® XT7

Díky XT7 objevíte širokou škálu mléčné pěny a rozšíříte svůj repertoár nápojů. Kombinujte černou a bílou s novými odstíny pro ještě větší rozmanitost nápojů - Flat White, Latte Macchiato TopFoam, Cappuccino Italiano TopFoam, Whitepresso, Espresso Shot...

 

Automatická úprava hrubosti, množství prášku, tlaku pístu, doby spařování a teploty bez nutnosti údržby. Připravte denně až 250 nápojů díky možnosti přípravy nápoje s mléčnou pěnou a současné přípravy Espressa.

Melitta Professional
 
Melitta Professional

Melitta® Cafina® XT8

To nejlepší z řady XT se spojuje v tomto kávovaru - vysoký výkon s důrazem na nekompromisní kvalitu chuti, rozmanitosti, rychlosti a pohodlí. Zkrátka zážitek ve velkém měřítku. To navíc ve spojení s vysokou spolehlivostí a nízkými nároky na údržbu. XT8 vydrží extrémní požadavky po mnoho let.

 

Široký výběr nápojů a pěnových kreací s dokonalou kvalitou - XT8 přináší výjimečné chuťové zážitky. Dopřejte svým zákazníkům lahodnou kávu, čaj nebo kakaový nápoj. To vše snadno a rychle.

Melitta Professional
 
 

Který kávovar je pro Vás vhodný?

Prohlédněte si srovnání všech našich kávovarů, které Vám jednoduše vysvětli rozdíly mezi jednotlivými modely a usnadní Vám rozhodování, který kávovar je pro Vaše užití nejvhodnější.


Kompletní nabídka

Melitta Professional
 
 

Váš partner pro přípravu kávy

 
Melitta Professional

Od chvíle, kdy před více než sto lety vynalezla naše zakladatelka Melitta Bentz kávový filtr a definovala požitek z kávy, se snažíme tento okamžik rozkoše ještě více zdokonalovat.

Proto klademe důraz na nekompromisní kvalitu kávového zrna, díky čemuž společně budujeme prvotřídní kávovou kulturu. Vychutnejte si naši lahodnou kávu a užijte si nerušenou chvíli.

Melitta Professional

Podobné produkty

01 Perfetto Moka Deca
189,29 Kč bez DPH
212 Kč

Výběrová káva Brazil Natural s příjemným aroma a intenzivní chutí. Káva neobsahuje žádný kofein.

Kód: 99901403
01 Perfetto Moka Delicato
150,89 Kč bez DPH
169 Kč

Perfetto Moka Delicato je stoprocentní výběrová Arabika Natural Brazil. Jemný stupeň opražení...

Kód: 51001407
gaggia classic
526,79 Kč bez DPH
590 Kč

Gaggia ESP Classic je výběrová zrnková káva zlatavě ořechové barvy. Jedná se o výběr těch...

Kód: 52001400