Bialetti termoska 450 ml šedá

Nerezová termoska v šedé barvě s vyobrazením panáčka Bialetti na přední straně. Dvojitá stěna umožňuje udržet teplotu nápoje po dobu až 24 hodin.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Kód: 71000262
320 Kč 264,46 Kč bez DPH 320 Kč / 1 ks
Bialetti termoska 450 ml šedá

Popis:

Kvalitní termoláhev Bialetti zhotovená kompletně z nerezové oceli. Víko termosky je opatřeno uchem a může sloužit i jako hrnek. Termoska i samotné víko disponují rovněž dvojitou stěnou, díky které dokáží zachovat nápoj teplý po dubu až 24 hodin. Design v šedé barvě se svítivě bílým panáčkem Bialetti na přední straně.

 

Materiál: nerezová ocel

Barva: šedá

Objem: 450 ml

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bialetti je italská firma známá především jako výrobce moka konviček, vyrábí však též nádobí a další kuchyňské příslušenství. Zakladatelem značky byl zkušený kovodělník Alfons Bialetti, jenž vedle svého profesionálního zaměření na práci s hliníkem objevil také vášeň pro design. To vedlo k vynálezu zcela nového způsobu přípravy kávy: konvičky Moka Express. Bialetti s tímto objevem rozšířil svoji dílnu o designérské studio, přičemž roku 1933 se dílna rovněž stala oficiálním sídlem nově registrované značky Bialetti. Ačkoli Alfonsův revoluční vynález zažíval úspěch již od samého začátku, jeho popularita značně vzrostla během šedesátých let s příchodem animované televizní reklamy o mužíkovi s knírem – dnes již neodmyslitelné součásti značky ve formě oficiálního maskota.

➡ Moka konvičky Bialetti         

➡ Káva a šálky Bialetti

➡ Příslušenství a náhradní díly Bialetti 

➡ Napěňovače Bialetti


 

Podobné produkty

ice
285,12 Kč bez DPH
345 Kč

Mentolově zelená termoska z nerezové oceli vybavená dvojitou stěnou, díky které dokáže udržet...

71002195