Bialetti termoska Ice 500 ml

71002195
Neohodnoceno

Mentolově zelená termoska z nerezové oceli vybavená dvojitou stěnou, díky které dokáže udržet nápoj teplý až 24 hodin


  • 345 Kč / 1 ks
  • (>5 ks) Skladem
345 Kč
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
 

Popis:

Bialetti Ice je nerezová termoska vybavená dvojitou stěnou, díky které dokáže udržet nápoj teplý až 24 hodin. Termoska je navzdory použitým materiálům zároveň i překvapivě lehká. Mentolově zelené provedení s bílými motivy a vyobrazením klasického panáčka Bialetti. Konvičku lze zakoupit pouze do vyprodání zásob.

 

 

Materiál: nerezová ocel + plast

Barva: mentolová

Objem: 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Bialetti je italská firma známá především jako výrobce moka konviček, vyrábí však též nádobí a další kuchyňské příslušenství. Zakladatelem značky byl zkušený kovodělník Alfons Bialetti, jenž vedle svého profesionálního zaměření na práci s hliníkem objevil také vášeň pro design. To vedlo k vynálezu zcela nového způsobu přípravy kávy: konvičky Moka Express. Bialetti s tímto objevem rozšířil svoji dílnu o designérské studio, přičemž roku 1933 se dílna rovněž stala oficiálním sídlem nově registrované značky Bialetti. Ačkoli Alfonsův revoluční vynález zažíval úspěch již od samého začátku, jeho popularita značně vzrostla během šedesátých let s příchodem animované televizní reklamy o mužíkovi s knírem – dnes již neodmyslitelné součásti značky ve formě oficiálního maskota.  

 

 

Moka konvičky Bialetti             Káva a šálky Bialetti             Příslušenství a náhradní díly Bialetti             Napěňovače Bialetti