Vodní filtr Brita Aquagusto 250

Značka: Gaggia

Univerzální vodní filtr vhodný pro všechny kávovary s vodní nádržkou.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 40002138
349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Vodní filtr Brita Aquagusto 250
Značka: Gaggia

Popis:

 

Filtr Brita Aquagusto je univerzálním řešením pro filtraci vody v kávovarech s vodní nádržkou. Filtr stačí vyjmout z obalu, krátce omýt pod studenou vodou, a následně vložit přímo do vodní nádržky jakéhokoliv kávovaru. Životnost filtru činí 6 měsíců nebo 250 litrů vody, přičemž balení obsahuje také indikační nálepku zobrazující čas do nutnosti výměny.

Filtr Brita Aquagusto omezuje tvorbu vodního kamene se stejnou efektivitou, jako jiné typy vodních filtrů. Jeho použití citelně zlepšuje chuťovou kvalitu připravované kávy a zároveň značně přispívá k bezproblémové funkci kávovaru i při dlouholetém používání. Filtr je primárně určen pro nádržky o objemu 1,5 litru či více.

V případě profesionálních kávovarů Dr. Coffee s osmilitrovou nádržkou doporučujeme použít dva filtry Aquagusto 250 současně, pokud připravují více než 30 káv denně. 

 

Rozměry filtru: 115 mm x 33 mm

 

 Videa:

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávové příslušenství
? Typ příslušenství: Čistící prostředky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Gaggia 2

„Tradizione in continua evoluzione“ neboli „Neustále se vyvíjející tradice“ představuje motto značky Gaggia.

Zachycuje novodobé inovace, které ctí minulost.

Tímto mottem se řídíme každý den ve všem, co děláme, od navrhování produktů až po interakci s našimi zákazníky a partnery.

MILÁN 1938

Talentovaný barista a vynálezce Achille Gaggia strávil roky studiem přípravy espressa. Jeho úsilí se vyplatilo v roce 1938, kdy získal patent na „Sistema Lampo“ a vynalezl první automatický pákový kávovar, který umožňoval nový způsob přípravy kávy, který místo páry používá tlak horké vody.

Gaggia 2
Gaggia 2

Díky tomu Gaggia vytvořil italské espresso s charakteristickou horní vrstvou „crema naturale“, která se vyznačuje bohatou a odvážnou chutí.

Od této chvíle si tento nový druh espressa mohou lidé vychutnávat v kavárnách a později i u sebe doma.

 

ORIGINÁLNÍ ITALSKÝ ZÁŽITEK

 

Kávovar s elegancí:
Gaggia Accademia

Výkon, preciznost a moderní design. Dva nezávislé bojlery pro dokonalou přípravu různých druhů káv včetně mléčných specialit. Barevný displej, automatické čištění a možnost přednastavení oblíbených nápojů.

Gaggia 2
 
 
Gaggia 2

Ověřená kvalita:
Gaggia Magenta Milk

Nepostradatelný společník pro vaše kávová dobrodružství. Příprava až 9 nápojů včetně mléčných specialit, moderní design, keramický mlýnek, funkce automatického čištění a skleněná karafa na mléko.

Ikona mezi pákovými kávovary:
Gaggia Classic

Jednoduchý design s prvky z nerezové oceli a profesionální parní tryska skrývá prvotřídní výkon. Ohřevná plocha pro šálky, chromovaná mosazná hlava a více než dvoulitrový vodní zásobník. Zlatá limitovaná varianta oslavuje 85. výročí značky z roku 2023.

Gaggia 2
 
 
 

kávovary pro každý den

 
Gaggia 2

Naše výrobky jsou určeny lidem, kteří rádi objevují nové věci a hledají autentické a na míru šité zážitky. Káva je pro ně uměním a společným potěšením. Gaggia tyto zážitky dělá jedinečnými.

AUTENTIČNOST

Naše kořeny jsou počátkem kultury espressa. Naše jméno značí dlouhou tradici a zkušenosti v italské kávové kultuře. Ve všem co tvoříme, ctíme minulost.

Gaggia 2
Gaggia 2

MLÝNEK PRO NÁROČNÉ:
GAGGIA M55

Mlýnek nejvyšší kvality pro použití doma, v kancelářích i menších gastro provozech. Mletí jakéhokoliv druhu kávy pro přípravu dokonalého espressa. Vysoká kvalita mletí a současně tichý chod.

RYCHLÉ A PROFESIONÁLNÍ MLETÍ:
GAGGIA MD15

Mlýnek pro využití v domácnostech nebo kancelářích. Vysoce kvalitní nerezové mlecí kameny. Odolné a snadno odnímatelné komponenty. Patnáct stupňů hrubosti mletí.

Gaggia 2
 

náš přístup

 
Gaggia 2

ESPRESSO NENÍ JEN NÁPOJ

Je to rituál a způsob socializace. Umožňuje vám trávit chvíle s blízkými, dobře si popovídat nebo si u něj odpočinout. Tyto momenty jsou pro kávu Gaggia typické. Bez ohledu na to, kdo jste nebo odkud jste.

NAŠE VIZE

Kdykoliv navrhujeme produkty, respektujeme tradice, ale současně přijímáme i ty nejnovější inovace.

Naším posláním je převést autentickou kulturu a dědictví italského espressa do současné doby, aby si každý mohl vychutnat pravý kávový zážitek.

Gaggia 2Podobné produkty

saeco filtry 2
260,33 Kč bez DPH
315 Kč

Vodní filtr Brita Intenza je určen pro kávovary, které používají pro přívod vody integrovaný...

Kód: 41000081
brita filtr
260,33 Kč bez DPH
315 Kč

Vodní filtr pro připojení přímo k vodním nádržkám kompatibilních domácích kávovarů.

Kód: 40002133