Těsnění (1x) + filtr pro Bialetti Venus (různé velikosti)

31002525
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Náhradní těsnění a filtr pro moka konvičky Bialetti Venus a New Venus. Jedná se o originální náhradní díly Bialetti.

 


  • (>5 ks) Skladem
119 Kč
  • Velikost moka konvičky
Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Typ příslušenství (?): Náhr. díly Bialetti
 

Popis:

Náhradní těsnění a filtr pro moka konvičky Bialetti Venus a New Venus. Jedná se o originální náhradní díly Bialetti. Těsnění je kompatibilní také s modely Musa a Kitty o totožném objemu. Sada obsahuje jeden těsnící kroužek a jeden filtr.

 

 

 

Video:

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Bialetti je italská firma známá především jako výrobce moka konviček, vyrábí však též nádobí a další kuchyňské příslušenství. Zakladatelem značky byl zkušený kovodělník Alfons Bialetti, jenž vedle svého profesionálního zaměření na práci s hliníkem objevil také vášeň pro design. To vedlo k vynálezu zcela nového způsobu přípravy kávy: konvičky Moka Express. Bialetti s tímto objevem rozšířil svoji dílnu o designérské studio, přičemž roku 1933 se dílna rovněž stala oficiálním sídlem nově registrované značky Bialetti. Ačkoli Alfonsův revoluční vynález zažíval úspěch již od samého začátku, jeho popularita značně vzrostla během šedesátých let s příchodem animované televizní reklamy o mužíkovi s knírem – dnes již neodmyslitelné součásti značky ve formě oficiálního maskota.  

 

 

Moka konvičky Bialetti             Káva a šálky Bialetti             Příslušenství a náhradní díly Bialetti             Napěňovače Bialetti