Bialetti skleněná dóza na kávu

30002543
Neohodnoceno

Skleněná dóza na kávu s logem Bialetti a těsnícím víkem.


  • 460 Kč / 1 ks
  • (>5 ks) Skladem
460 Kč
Kategorie: Káva a šálky
Záruka: 2 roky
Šálky (?): Šálky a dózy Bialetti
Typ příslušenství (?): Doplňky Bialetti
 

Popis:

Stylová skleněná dóza na kávu s logem Bialetti. Objem dózy činí přibližně 250 gramů. Kombinace skleněného provedení a silikonového těsnícího víka umožňuje dlouhodobé zachování aroma kávy.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Bialetti je italská firma známá především jako výrobce moka konviček, vyrábí však též nádobí a další kuchyňské příslušenství. Zakladatelem značky byl zkušený kovodělník Alfons Bialetti, jenž vedle svého profesionálního zaměření na práci s hliníkem objevil také vášeň pro design. To vedlo k vynálezu zcela nového způsobu přípravy kávy: konvičky Moka Express. Bialetti s tímto objevem rozšířil svoji dílnu o designérské studio, přičemž roku 1933 se dílna rovněž stala oficiálním sídlem nově registrované značky Bialetti. Ačkoli Alfonsův revoluční vynález zažíval úspěch již od samého začátku, jeho popularita značně vzrostla během šedesátých let s příchodem animované televizní reklamy o mužíkovi s knírem – dnes již neodmyslitelné součásti značky ve formě oficiálního maskota.  

 

 

Moka konvičky Bialetti             Káva a šálky Bialetti             Příslušenství a náhradní díly Bialetti             Napěňovače Bialetti