Bialetti Fiammetta Indukce Primavera 4 porce růžová

Značka: Bialetti

Bialetti Fiammetta Indukce je barevnou alternativou konvičky New Moka Indukce. Je vhodná k indukčnímu ohřevu, zároveň však disponuje tradiční hliníkovou horní nádobou pro sběr patiny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 30092215
989 Kč 817,36 Kč bez DPH 989 Kč / 1 ks
Bialetti Fiammetta Indukce Primavera 4 porce růžová
Značka: Bialetti
fia pink
Novinka

Popis:

Bialetti Fiammetta Indukce je nejnovější modelovou řadou italských moka konviček Bialetti. Konvička disponuje nerezovou základnou, jenž dovoluje ohřev na indukčních plotýnkách, v kombinaci s hliníkovou horní nádobou umožňující sběr patiny. Konvička zaujme přívětivými pastelovými barvami a tvarovanou rukojetí po vzoru původních konviček Fiammetta. Nechybí samozřejmě ani patentovaný bezpečnostní ventilek Bialetti umožňující snadné čištění od vodního kamene.

 

 Vlastnosti:

• Spodní část konvičky z nerezové oceli

• Horní část konvičky z hliníku

• Pastelově barevná nádoba

• Tvarovaná rukojeť a úchyt víka

• Limitovaná jarní edice - zejména vhodné pro sběratele

• Patentovaný ventilek Bialetti z poniklované mosazi

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Moka konvičky
Typ produktu: Moka konvička, Indukční moka konvička
Barevné varianty: Ano

Video 1

Video 2

Video 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BIALETTI:
ESENCE ITALSKÉ KÁVOVÉ KULTURY

Již přes sto let přinášíme italskou kávovou kulturu do domovů po celém světě díky ikonickým kávovarům Moka. Kromě toho vyrábíme i další produkty jako jsou french pressy, kávovary na kapsle a širokou škálu kuchyňských potřeb pro přípravu kávy. Vše s nekompromisním důrazem na kvalitu a trvanlivost.

Bialetti 2
Bialetti 2

1919

ZROZENÍ BIALETTI

Společnost Bialetti byla založena v malé italské vesnici Omegna Alfonsem Bialettim a původně se specializovala na výrobu kuchyňského nádobí z hliníku.

V roce 1933 ale Lugi De Ponti, synovec Alfonsa Bialettiho, vynalezl kávovar, který revolučně změnil způsob, jakým lidé doma připravují kávu.

1933

MOKA EXPRESS

Představení dnes už legendárního kávovaru znamenalo revoluci, která trvá dodnes. Kávovar Moka Express se stal ikonou italské kávy. Jednoduchý, ale účinný design umožňuje připravit kvalitní italské espresso i doma.

Jméno Mokka Express pochází z města Mokha v Jemenu, jedné z předních a nejznámějších výrobních oblastí kávy na světe. 

Bialetti 2
Bialetti 2

ITALSKÝ ZÁŽITEK U VÁS DOMA

Moka Express je ten pravý italský kávový zážitek. Ikonická Moka konvička představuje radost, drzost, kreativitu a veselý způsob života tak typický pro Itálii. Směs přátelství, lásky, vřelosti a konverzace.

Tajemství, které Bialetti přináší do domovů po celém světě již od roku 1933.

 

AUTENTICKÁ CHUŤ ITALSKÉ KÁVY

Moka Express funguje na principu, kdy se v dolní části nádoby zahřeje voda, a ta vytvoří páru, která prochází kávovými zrny v nádobě ve střední části a extrahuje aroma a chuť kávy. V horní části kávovaru na Vás poté čeká dokonalá italská káva s pěnou.

Bialetti 2
 
 
Bialetti 2

STYLOVÉ MOKA KONVIČKY:
MINI EXPRESS

Kávovar, který funguje stejně jako Moka Express. Připravuje kávu a ihned ji podává do dvou šálků, které slouží jako pozvánka k příjemně stráveným chvílím s osobou, kterou máte rádi.

1958

ZROZENÍ MUŽE S KNÍRKEM

Značka se neustále více a více dostávala do podvědomí lidí. A to hlavně díky televizní reklamě, kde se poprvé objevil "muž s knírkem". Tato kresba od Paula Companiho se stala symbolem společnosti a dodnes se používá na našich produktech.

Bialetti 2
Bialetti 2

2014

TRADICE JE OBNOVENA:
MOKA INDUKCE

Vychází z tradice, ale hledí do budoucnosti. Tvrdá práce a odhodlání vývojového týmu Bialetti přineslo tradiční kávovar Moka pro elektrické plotny a sklokeramické a indukční varné desky

 
 

2021

PERFETTO MOKA:
KÁVA BIALETTI PRO MILOVNÍKY MOKA

Perfetto Moka je inspirována opravdovou vášní a hlubokými znalostmi Moka kávovarů tak, aby se stala tou nejlepší kávou, kterou si můžete z vašeho Moka kávovaru vychutnat.

Bialetti 2
Bialetti 2

BIALETTI MILUJE PŘÍRODU

Naše komunita klade velký důraz na udržitelný rozvoj. Proto jsou všechny naše produkty vyrobeny tak, aby vydržely dlouhé roky, jsou vyrobeny z recyklovatelného hliníku a k jejich čištění je navíc potřeba pouze čistá voda.

 

Společně napsaný příběh

Více než 90 let reprezentujeme chuť příjemných společných chvil.

 

Podobné produkty

Bialetti New Venus (různé velikosti)
od 665,29 Kč bez DPH
od 805 Kč

Designově jedinečná nerezová moka konvička New Venus, kterou lze mimo jiné ohřívat i na...

Kód: 30002201