Lelit Glenda PL41PLUS

20000285
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Glenda PL41PLUS je domácí pákový kávovar kompaktních rozměrů, jež disponuje pro značku Lelit typickým zpracováním z nerezové oceli v doplnění páky a výdejní jednotky z chromované mosazi. Přístroj zvládá přípravu dvou káv současně a je vybaven také nahřívací plochou pro šálky.

 


  • (2 ks) Skladem
16 300 Kč
Kategorie: Pákové kávovary
Hmotnost: 9 kg
Dedikovaná horkovodní tryska: Ne
Manometr: Ne
Materiál bojleru: Měděný bojler
Nerezová schránka: Ano
Ohřevná plocha pro šálky: Ano
Parní tryska: Profesionální parní tryska
 

Popis:

Glenda PL41PLUS je domácí pákový kávovar kompaktních rozměrů, jež díky excelentnímu poměru ceny vůči výkonu patří mezi nejrozšířenější modely kávovarů z dílen italské firmy Lelit. Navzdory poměrně nízké ceně nepostrádá profesionální zpracování z nerezové oceli, výdejní jednotku a páku z chromované mosazi, funkci přípravy dvou káv současně a dokonce ani nahřívací plochu pro šálky. Kombinace mechanické jednoduchosti s poctivou konstrukcí dává vzniknout přístroji, který vyniká svojí odolností, životností a spolehlivostí v řadách kávovarů pro domácí použití.

 

 

 

Specifikace kávovaru:

 

Rozměry v mm (šířka/výška/hloubka):

240 x 360 x 260

Zdroj vody

integrovaná vodní nádržka (bez připojení k vodovodnímu řádu)

Hmotnost

9 kg

Kapacita zásobníku na vodu

2,7 l

Napětí

230 V - 50 HZ

Materiál bojleru

mosaz

Příkon

1250 W

 

 

Objem bojleru

300 ml

Tlak čerpadla

15 barů

Parní tryska

ano

Povrchový materiál

nerez

Čerpadlo

ano

Doporučená denní kapacita

25 šálků

Výhřevná plocha na šálky

ano

 

 

 Video:

 

 

 

Ke stažení:

      Uživatelský Manuál Lelit Glenda PL41PLUS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Lelit je italská značka specializovaná primárně na design, výrobu a prodej kávovarů, žehlících systémů a kávového příslušenství. Původně malá rodinná firma založená roku 1986 dnes čítá přes 230 zaměstnanců, z nichž 80% tvoří ženy. Centrála firmy se nachází v italském městečku Castegnato v provincii Brescia, přičemž výroba i montáž všech produktů Lelit probíhá rovněž exkluzivně v Itálii. Řízení firmy klade velký důraz na udržitelnost a eco-friendly přístup, což se mimo jiné odráží také v poctivé konstrukci a dlouhé životnosti všech prodávaných výrobků. Pokud jde o oblast kávovarové techniky, Lelit nabízí vysoce kvalitní „pákovky“ zhotovené z prvotřídní nerezové oceli, které okouzlí především mechanicky i vizuálně jednoduchým designem s cílem maximalizace praktičnosti a spolehlivosti výrobku.

 

Pákové kávovary Lelit                              Mlýnky Lelit                              Příslušenství Lelit