Bialetti Dama Gran Gala 1 porce

71000275
Neohodnoceno

Bialetti Dama Gran Gala je designovou alternativou konvičky Bialetti Moka Express.


  • 499 Kč / 1 ks
  • (2 ks) Skladem
499 Kč
Kategorie: Bialetti
Záruka: 2 roky
Indukce (?): Ne
Barevné varianty: Ne
 

Popis:

Bialetti Dama Gran Gala je designovou alternativou konvičky Bialetti Moka Express. Stejně jako Moka Express disponuje hliníkovou schránkou pro sběr patiny a patentovaným bezpečnostním ventilkem Bialetti, svým zaobleným vzhledem se však podobá spíše konvičkám série New Moka Indukce nebo Brikka. Vzhledem ke klesající dostupnosti konviček Dama Gran Gala jde o skvělý kousek především pro sběratele.

 

Vlastnosti

  • Materiál – potravinářský hliník
  • Rukojeť z tepelně odolného materiálu
  • Ohřívač v černém provedení
  • Patentovaný ventilek Bialetti

 

1 porce:

Kapacita konvičky: 1 porce; cca 30-45 ml

Rozměry konvičky: 115 x 95 x 150 mm

Váha konvičky: 320 gramů

 

 

 

Ke stažení:

      Uživatelský manuál Bialetti Dama

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Bialetti je italská firma známá především jako výrobce moka konviček, vyrábí však též nádobí a další kuchyňské příslušenství. Zakladatelem značky byl zkušený kovodělník Alfons Bialetti, jenž vedle svého profesionálního zaměření na práci s hliníkem objevil také vášeň pro design. To vedlo k vynálezu zcela nového způsobu přípravy kávy: konvičky Moka Express. Bialetti s tímto objevem rozšířil svoji dílnu o designérské studio, přičemž roku 1933 se dílna rovněž stala oficiálním sídlem nově registrované značky Bialetti. Ačkoli Alfonsův revoluční vynález zažíval úspěch již od samého začátku, jeho popularita značně vzrostla během šedesátých let s příchodem animované televizní reklamy o mužíkovi s knírem – dnes již neodmyslitelné součásti značky ve formě oficiálního maskota.  

 

 

Moka konvičky Bialetti             Káva a šálky Bialetti             Příslušenství a náhradní díly Bialetti             Napěňovače Bialetti